...

CandyOwl

English EN German DE Polish PL

Czas realizacji zamówienia:

Towar wysyłamy w przeciągu 1 – 5 dni co oznacza, że czas realizacji zamówienia nie będzie dłuższy niż 5 dni roboczych. W przypadku produktów malowanych czas wysyłki wynosi 1-7 dni roboczych od momentu otrzymania informacji o wpłacie.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Na terenie Polski paczki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, Pocztex, InPost.
Na terenie Unii Europejskiej wysyłki dokonujemy za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, GLS, UPS.
Poza Unię Europejską paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. 

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Do pakowania w zależności od zakupionych artykułów i ich ilości używany folii „bąbelkowej”, folii stretch, oraz opakowania z tektury prasowanej i falistej. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki w obecności kuriera, czy produkt nie została uszkodzony podczas transportu.

Jeśli zachodzi podejrzenie, że paczka mogła być otwierana lub jej zawartość uszkodzona prosimy o sporządzenie protokołu, jaki posiada kurier i kontakt z nami. Taka forma zgłoszenia umożliwia złożenie przez nas reklamacji na usługi transportowe.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny bądź za pomocą adresu mail’owego.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.